Kā rūpēties par kucēnu? II daļa: fiziskās aktvitātes un spēlēšanās

Kucēna ienākšana ģimenē ir aizraujošs, taču bieži vien arī saspringts un rūpju pilns periods. Lūk, vairāki padomi, kas jums jāzina, lai gan jūs pats, gan kucēns aprastu ar jaunajiem apstākļiem.

Fiziskās aktivitātes

Mazi kucēni parasti saņem nepieciešamās fiziskās aktivitātes, skraidot pa dārzu un spēlējoties, taču, kad jūsu kucēns ir dabūjis visas nepieciešamās potes, jūs varat viņu izvest īsās pastaigās ārpus mājas. Tas viņam palīdzēs iepazīties ar dažāda veida vidi. Vecums, kādā kucēnam jāsāk nopietnāki fiziskie vingrinājumi, ir atkarīgs no suņa šķirnes. Paņemiet līdzi bumbiņu, lai padarītu fiziskās nodarbes jautras. Izvairieties no mazām bumbiņām, kuras kucēns var norīt, vai kociņiem, kas var iesprūst kaklā un savainot viņu.

 

Spēlēšanās laiks

Jūsu kucēnam nav nepieciešamas dārgas rotaļlietas, taču pārliecinies, ka jebkas, ko tu viņam dod, ir drošs. Ja kāda no rotaļlietām saplīst vai nolietojas, nomainiet to pret jaunu. Nedodiet kucēnam vecu čību, ar ko spēlēties, jo tad viņš domās, ka var spēlēties ar visām čībām vai kurpēm. Kucēna prātam nepieciešami vingrinājumi tāpat kā viņa ķermenim – viņam noteikti patiks slēpšanas un meklēšanas un citas prātu attīstošas spēles.


DOGO TAGS

twitter