DOGO ar mājputnu gaļuPilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem un kucēniem, kas satur visu vajadzīgo suņa veselībai, kā arī - sabalansētas organismam nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus. Kalcijs un fosfors stiprina kaulus un zobus, normalizē muskuļu un nervu sistēmas darbību; dzelzs un jods regulē smadzeņu darbību, piedalās augšanas un vielmaiņas procesos.

Barība pilnībā nodrošina suni ar visām neaizstājamajām aminoskābēm, L-lizīnu un DL metionīnu un nepiesātinātajām taukskābēm Omega3 un Omega6. Nesatur alergēnus – soju un piena produktus. Netiek izmantotas sintētiskās krāsvielas un mākslīgās aromātvielas, satur augstvērtīgu gaļu. Barībā tiek izmantoti Latvijas ražotāju audzēti graudaugi un vitamīnu mikroelementu papildbarība. Pārējās barības sastāvdaļas (pārstrādātas dzīvnieku olbaltumvielas, putnu taukus, aminoskābes, dabīgas aromātvielas) iepirktas no pasaulē pazīstamiem un atzītiem ražotājiem.

Sastāvdaļas: Graudaugi 50%, pārstrādātas dzīvnieku olbaltumvielas 20%, eļļa un tauki 6%, vitamīnu-mikroelementu papildbarība 0,5%.
25%
Proteīns
10%
Tauki
7%
Pelni
3,7%
Šķiedrvielas
1,6%
Kalcijs
1,3%
Fosfors

Pieejamie iepakojumu veidi:

0.5kg
3kg
8kg
10kg
15kg
25kg

 

DOGO zīmola barību var iegādāties

 

AS “Tukuma Straume” veikalā, kas atrodas „Straume”, Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3139

 

P.O.T.C.P. 8.30 – 17.30

S. 9.00 – 13.30

Sv. – brīvdiena

 

Zvanot tirdzniecības pārstāvim, kontaktus meklējiet kontaktu sadaļā 

 

Tirdzniecības vietās

Latvijas zooveikalos

veterinārajās aptiekās un mājdzīvnieku barības tirdzniecības vietās

LIELVEIKALOS:BŪVMATERIĀLU TIRDZNIECĪBAS VEIKALOS: