Jaunumi

Kā pareizi barot savu suni? Ieklausies speciālistu ieteikumos

Focus.lv, 2015. gada 20. oktobris 18:22

Katrs suņa saimnieks var izvēlēties, ar ko barot savu četrkājaino draugu - ar pašgatavotu vai gatavo barību. Lūk, vairāki padomi, kā barot savu mīluli neatkarīgi no tā, kādu barību viņš lieto uzturā. Stāsta praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane un Latvijā populārās suņu barības DOGO zīmola vadītāja Ligita Strode.

Vairāk

Jaunumi

Kā rūpēties par četrkājaino draugu rudens sezonā

la.lv, 2015. gada 14. oktobris

Lai uzturētu suņa veselību labā formā rudens sezonā ir vairākas lietas, kas tev būtu jāzina un jāievēro. Tāpēc ieklausies vērtīgos padomos, ko sniedz praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane un Latvijā populārās suņu barības DOGO zīmola vadītāja Ligita Strode.

Vairāk

Jaunumi

Pašmāju lielākais suņu barības zīmols DOGO sniedz iespēju laimēt ceļojumu 3000 eiro vērtībā

Sākot no pirmdienas, 5.oktobra, pašmāju lielākais suņu barības zīmols DOGO aicina ikvienu suņu īpašnieku piedalīties akcijā un cīnīties par galveno balvu – iespēju laimēt ceļojumu 3000 eiro vērtībā, pastāstīja zīmola DOGO tirdzniecības vadītāja Ligita Strode.Vairāk

Jaunumi

Tukuma straume palielina apgrozījumu un domā par eksportu uz NVS valstīm

Dzīvnieku barības ražotne AS Tukuma straume pēdējo četros gados ir dubultojusi apgrozījumu, sasniedzot 16 miljonus eiro, un tagad kaļ plānus eksporta apjomu palielināšanai, informē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Podnieks.Vairāk

Jaunumi

Kā top?: Suņu barība uzņēmumā Tukuma straume

Žanete Hāka, db.lv, 2015. gada 10. jūlijs 08:10

Šoreiz portāls db.lv apciemoja uzņēmumu AS Tukuma straume, kas ražo dzīvnieku barību, tādēļ šajā piektdienā piedāvājam saviem lasītājiem ieskatīties suņu barības Dogo izgatavošanas procesā!

Vairāk


DOGO TAGS

twitter