Jaunumi

DOGO lielā loterija noslēgusies - galvenā balva izlozēta

Šā gada 16.novembrī noslēdzās loterija "DOGO ceļojums", kad tika izlozēti gan pēdējie iknedēļas balvu ieguvēji, gan arī laimīgā galvenās balvas - dāvanu kartes ceļojumam 3000 eiro vērtībā - ieguvēja!Vairāk

Jaunumi

Kā rūpēties par mazo šķirņu suņiem

Sieviesuklubs.lv, 2015. gada 11. novembris 13:47

Mazo šķirņu suņi ir ideāli piemēroti saviem saimniekiem daudzās dzīves situācijās. Piemēram, mazos četrkājainos draugus ir vieglāk turēt dzīvoklī nekā lielāku šķirņu suņus. Tomēr mazajiem sunīšiem ir arī īpašas vajadzības, kas jāievēro, lai viņi justos laimīgi un veseli. Ieteikumos dalās praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane un Latvijā populārās suņu barības DOGO zīmola vadītāja Ligita Strode.

Vairāk

Jaunumi

Kāda higiēna nepieciešama sunim – padomus dod speciālisti

Valmieraszinas.lv, 2015. gada 8. novembris 11:02

Ja esi suņa saimnieks, tev jārūpējas, lai tavs mīlulis ir saņemtu regulāru kopšanu. Higiēna četrkājainajam draugam ir nepieciešama, lai garantētu tam labu pašsajūtu un pasargātu no veselības problēmām, kādas var rasties tās neievērošanas dēļ. Padomos dalās praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane un Latvijā populārās suņu barībasDOGO zīmola vadītāja Ligita Strode.

Vairāk

Jaunumi

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties suņu barību? Atbild veterinārārste

Delfi.lv, 2015. gada 30. oktobris 14:45

Ikviens suņu saimnieks zina, cik mulsinoši var būt brīži pie veikalu plauktiem, izvēloties kārumus un ikdienas maltītes saviem mīluļiem. Tāpēc praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane un suņu barības ''Dogo'' zīmola vadītāja Ligita Strode stāsta, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties suņu barību.

Vairāk

Jaunumi

Noskaties sirsnīgo DOGO klipu un piedalies loterijā!

Mūsu četrkājainie draugi mūsu dzīvē ienes tik daudz prieka! Un šoreiz vēl jāteic - kā saimnieks ved suni pastaigā, tā suns var aizvest saimnieku ceļojumā. No 05.10.2015 līdz 15.11.2015 pērc jebkuru DOGO suņu barību vai konservus, reģistrē pirkuma čeku un piedalies loterijā, iespējams, tieši Tu laimēsi dāvanu karti ceļojumam 3000 eiro vērtībā! Vairāk informācijas un akcijas noteikumi www.dogo.lv/loto . Loterijas atļaujas numurs 3859Vairāk

Jaunumi

Kad suns ir satraucies, bet kad laimīgs? Padomi tava mīluļa ķermeņa valodas atpazīšanā!

Skaties.lv, 2015. gada 27. oktobris 13:29

Vai kādreiz esi iedomājies, ko tavs suns vēlas pastāstīt ar ķermeņa valodu? Labam suņu saimniekam jāspēj iztulkot šo valodu, lai labāk saprastu savu četrkājaino draugu. Praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane un Latvijā populārās suņu barības Dogo zīmola vadītāja Ligita Strode sniedz īsu pamācību, kas palīdzēs atšifrēt tava suņa dotos signālus.

Vairāk


DOGO TAGS

twitter